mordziak

Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 140

Skąd: Rybnik/Zamyslow

PostWysłany: Pon 15:33, 28 Sty 2008    Temat postu: 17 Kolejka Cukierki Odra Brzeg - Utex Row Rybnik

Co Myslicie o Tym meczu,Bedzie latwy czy nasze dziewczyny beda mialy jakis problem z zawodniczkami Brzegu??
Marek

Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 7

PostWysłany: Wto 14:43, 29 Sty 2008    Temat postu:

Ponoć Brzeg ma nową zawodniczkę na pozycji centra. Oczywiście z USA. Czekają na potwierdzenie jej do gry. Mimo to mam nadzieję, że nasze zawodniczki sobie poradzą. Dla Brzegu to mecz ostatniej szansy, będzie im trudniej.

Skąd: Rybnik/Wrocław

PostWysłany: Czw 12:49, 31 Sty 2008    Temat postu: Brzeg zdobyty! Odra-ROW 66:76

Mecz z pewnością udowodnił, że słabych drużyn w ekstraklasie już nie ma, ponadto z każdym zespołem należy grać do końca zmotywowanym. Przed meczem jedynie czego się obawiałem to dyspozycji Niki oraz skuteczności naszego zespołu po 2 tygodniowej przerwie bez oficjalnego meczu. Początek wskazywał na to, że mecz może mieć podobny przebieg jak w Łodzi. Szybko złapane 3 faule Bell jeszcze w pierwszej kwarcie spowodowały, że po raz kolejny część meczu musieliśmy sobie radzić bez naszej liderki. Bardzo dobrą zmianę dała niedawno pozyskana Minja, która jak było widać coraz śmielej radzi sobie w grze ofensywnej (jeden na jeden). Pozostałe dziewczyny grały swoje co pozwoliło utrzymywać bezpieczną przewagę w granicach 8-10 pkt. Taki scenariusz trwał aż do czwartej kwarty, kiedy to (podobnie jak w Łodzi) chwila przestoju pozwoliła zbliżyć się gospodyniom na dystans czterech oczek. Kiedy wydawało się, że będziemy mieli dramatyczną końcówkę - ciężar gry na siebie wzięła Niki, której akcja 2+1 pozwoliła nam cieszyć się z 11 zwycięstwa w lidze. W drużynie Brzegu bardzo dobre zawody rozegrała Amerykanka Khaili Sanders, która w drugiej połowie była momentami nie do zatrzymania. Poza tym moją uwagę zwróciła Magda Rzeźnik - szybka, dynamiczna poza tym wie co znaczy gra zespołowa. Myślę, że klub będzie miał wiele pożytku z tej dziewczyny...
Przez cały mecz głośny i co najważniejsze zorganizowany doping z naszej strony, który bez wątpienia pomógł naszej drużynie wywieźć 2 punkty z hali przy ulicy Oławskiej. Więcej na ten temat w temacie Wyjazdy 07/08
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kkrowrybnik.fora.pl Strona Główna -> Ford Germaz Ekstraklasa 07/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)